Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фризерски Спреј Шише Салон Спреј Шише, Фина Магла Спреј Шише за Кротењето на Косата, Фризирање, Растенија, Погоден за Салонот Берберот и за Домашна Употреба, 300ml//1166 (

Фризерски Спреј Шише Салон Спреј Шише, Фина Магла Спреј Шише за Кротењето на Косата, Фризирање, Растенија, Погоден

DEN 422.40
 

Производот е достапен
Достапност

【Човештвото Дизајн】Уникатен активирањето на млазницата дизајн, удобно зафат, лесен за употреба.Млазницата knob е затворен цврсто, течноста во шишето не е лесно да се истури од, чисти и санитарни. 【Висок Квалитет】Направени од високо квалитетна ABS материјал, кој е издржлив, безбеден и еколошки.Тоа може да се спреј фина магла, погоден за фризерски употреба. 【Лесен за Употреба】парична Казна, па дури и со спреј, спреј шише е лесно да се работи, Тоа ви помага да се излади и придавам влогови.задебелување на дизајнот не се лесно да се деформира. 【Голем Капацитет】300ml голем капацитет, коса спреј шише може да се користи не само во професионални коса салон за убавина, но исто така и дома, за наводнување potted растенија или чистење соби и прозорец. 【Корисна Алатка】Монтажни млазницата, лесно е да се пополни и чиста.Погоден за дом, канцеларија, на отворено.Совршена како подарок за семејството, пријател, колега.Функција : 2. Парична казна, па дури и со спреј, лесен за ракување, задебелување на дизајнот не се лесно да се деформира.3. Млазницата knob е затворен цврсто, течноста во шишето не е лесно да се истури од, чисти и санитарни.4. Уникатен активирањето на млазницата дизајн, удобно зафат, лесен за употреба.5. 300ml голем капацитет, може да се користи не само во професионални коса салон за убавина, но исто така и дома, за наводнување potted растенија.Спецификација : Предмет Тип : Фризерски Спреј Bottle Material : ABS material Net Содржина : 300ml Optional Боја : Злато, Сребро Пакет Листата : .

Кон својствата

Item Type:
Hairdressing Spray Bottle
Material:
ABS material
Net Content:
300ml
Optional Color:
Gold, Silver Package List

Производи во категоријата