Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Libman 01014 24 Flex На Ножот Кат Squeegee

Libman 01014 24 Flex На Ножот Кат Squeegee

DEN 1079.76
 

Производот е достапен
Достапност

Монтирани совршено исправен да се отстрани водата од најдлабоките пукнатини и нерамни површини, како што се patios, пешачки патеки, и индустриски сајтови.Идеален за отстранување на вода, хемикалии, или кал.Екстра јаки челик поддршка поврзува да се справи со squeegee.Флексибилни гума сечилото изработени од црна, затворени-cell пена гума.Електростатско прав обложен челик се справи.Libman 24" Flex на Ножот Кат Squeegee е идеален за отстранување на вода, хемикалии, или калта на било кој тип на подот, вклучувајќи и нерамни површини.Тоа може да се користи на patios, пешачки патеки и индустриски сајтови.Сечилото е направен од црно флексибилна пена гума.На Libman 24" Flex на Ножот Кат Squeegee има флексибилни гума сечилото монтирани совршено исправен да се отстрани водата од најдлабоките пукнатини и нерамни површини, како што се patios, пешачки патеки, и индустриски сајтови.Тоа е идеален за отстранување на хемикалии и кал и ќе се вклопат во било заострените рачка или теми во стандард се справи.

Кон својствата

Производи во категоријата