Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тешки 13ft Најлон Стигнале Куче Поводник со Заменливи&trimmable и Рефлексивни Јаже,за пет Рок од 110 кг,Едно Копче Кочница

Тешки 13ft Најлон Стигнале Куче Поводник со Заменливи&trimmable и Рефлексивни Јаже,за пет Рок од 110 кг,Едно

DEN 407.76
 

Производот е достапен
Достапност

Висок квалитет на внатрешната серпентина, погоден за Кучиња Под 100 кг.Метежот слободни 360 степени лента за движење.Стигнале против пролизгување се справи,мали димензии лесно складирање.Рефлексивни и силни најлон лента, безбедно за одење во текот на ноќта, "лента" никогаш не добива заглавени, секогаш глајд модели надвор и назад fluidly. 13 Ft Трајни Најлон Лента дава многу простор за да можете вие и вашето куче да уживаат во safe прошетка.Retracting Механизам ќе го задржи на поводник се тесни.За да го запрете поводник, притиснете на сопирачката копчето со вашиот палец.Тоа ќе остане заклучена додека копчето е притиснато,може да се утврдат какви било растојание како што сакаат.Заменливи јаже,кога јажето е премногу кратко,лесно можете да отворите справи со капак за да се замени,еден купување,се удвои животниот век.Repairable и trimmable јаже,само следете го упатството.Тешки 13ft Најлон Стигнале Куче Поводник со Заменливи&trimmable и рефлексивни јаже,за пет рок од 110 кг,Едно Копче Кочница.Можете да една резервна се тркалаат јаже.

Кон својствата

Производи во категоријата