Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
rostsp Стигнале Доведува Автоматски Стигнале Куче Поводник 8M Најлон Куче Доведе Трајни Одење, Трчање Милениче Поводник За Кучиња, Мачки, Кучиња Производи-Pink_3M

rostsp Стигнале Доведува Автоматски Стигнале Куче Поводник 8M Најлон Куче Доведе Трајни Одење, Трчање Милениче

DEN 1006.56
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Метал,Пластика,најлон Големина:3 M,погоден за домашни миленичиња тежина до 15 килограми; поводник должина 3m,ширина 1cm/5 M,погоден за домашни миленичиња тежина до 20 кг; поводник 5m должина,ширина 1cm/8 M,погоден за домашни миленичиња тежина до 50 кг; поводник должина 8m,ширина 1cm.Еден допир копчиња:Притисни на копчето назад за да го поправат јаже за лесно влечење,Притисни на копчето напред за да ја ослободите за лесно должина на вредноста и складирање.Избрани јаже:цврсти и трајни, не е лесно да се скрши.Удобен Зафат Дизајн:се во Согласност со удобен зафат дизајн на човековата рака,задржете за долго време без замор или киселост.Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение и среќен шопинг. :Име : Стигнале Куче Поводник 8m 5m 3m:Материјал : Метал,Пластика,најлон:Големина:3 M е погодна за домашни миленичиња тежина до 15 килограми; поводник должина 3m,ширина 1cm:5 M е погодна за домашни миленичиња тежина до 20 кг; поводник 5m должина,ширина 1cm:8 M е погодна за домашни миленичиња тежина до 50 кг; поводник должина 8m,ширина 1cm:Функција::1.Еден допир копчиња:Притисни на копчето назад за да го поправат јаже за лесно влечење:Притисни на копчето напред за да ја ослободите за лесно должина на вредноста и складирање:2.Избрани јаже::цврсти и трајни, не е лесно да се пробие:3.Удобен Зафат Дизајн::се во Согласност со удобен зафат дизајн на човековата рака:задржете за долго време без замор или киселост.

Кон својствата

Производи во категоријата