Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
rostsp Стигнале Води За Кучиња 5M Стигнале Куче Leashes Фармацевт Автоматско Продолжување на Одење Миленичиња Куче Доведе Поводник За Домашни Резерви Додатоци

rostsp Стигнале Води За Кучиња 5M Стигнале Куче Leashes Фармацевт Автоматско Продолжување на Одење Миленичиња

DEN 948.96
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Големина : 5 M Производ материјал : ABS + TPR школка, најлон рака, никел пролет кука стигнале.Рефлексивни залак појас за подобрена видливост во темница.Брз, сигурен одговор од страна на кратко-стоп една рака систем за сопирање.Интуитивен ракување, благодарение на погодно кочница копчето и ергономски зафат.Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение и среќен шопинг. :Тип : Стигнале куче поводник.:Боја : бела,:Големина : 5 M:Производ материјал : ABS + TPR школка, најлон рака, никел пролет кука стигнале:дизајнот има промени традиционалниот начин кучиња прошетка, со повеќе забава и слобода на вашите миленици.На ергономски дизајн ви овозможува да се одржи на рачка удобно и погодно контрола на кучето 's прилагодлива должина.Одење опсег, никогаш не се испреплетени или ограничени степени на слобода во текот на ноќта со едно-копче за контрола, што може да работат повеќе bly според вашите потреби:Совршен подарок пакување за домашни миленици : 1 x влечење јаже.

Кон својствата

Производи во категоријата