Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MANZHEN Накит Стоматолог Кристал Заб Студ Обетки Подароци

MANZHEN Накит Стоматолог Кристал Заб Студ Обетки Подароци

DEN 237.60
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Алуминиум цинк.Големина : 0.8*1.3 см.Совршен подарок за медицински стоматолог/забите.Occassion : честитка/office/дипломирањето/денот на вљубените/роденденски подарок.Доаѓаат со БЕСПЛАТЕН подарок кутија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Предмет тип : Студ обетки Материјал : Alloy Color : Злато,розово злато,сребро Пол : Жените Стил : Трендовски Големина : 1*1.2 см(0.4*0.5") на Сите наши накит е 100% вистински родиум,злато и бакар позлатен,што го прави накит повеќе привлечни и потрајни.Уникатен дизајн,кога ќе го носат, направи што повеќе поставен и уверени!Ветивме дека праќаш нашите високо квалитетни накит и обезбедување на нашата најдобра услуга за вас .Ако имате било какви прашања, ве молиме да не heasitate да контактирате со нас преку .,ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат нашите секој клиент.Накит, исто така, има живот и треба вашата грижа и заштита.Прво,shuold одржите вашиот Накит далеку од било какви хемикалии,знаеш хемикалии ќе ги кородираат вашиот накит.Второ,ве молиме да не го ставајте вашиот накит во вода особено seawater ofen,вода ќе исчезнат накит е боја.Три,ве Молиме да се чисти вашиот накит со чиста и сува duster ofen,да ги задржи вашиот накит чисти.Најпосле,кога ќе не носат накит,ве молиме да се чисти и да се стави во запечатена кутија.

Кон својствата

Производи во категоријата