Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Оригиналниот Чистење Татко Сунѓер - Нула Бесплатно Scrubber за Јадења и Дома, Мирис Отпорни, Мека во Топла Вода, Фирма во Ладна, Длабоко Чистење Кујна и Бања, Мулти-употр?

Оригиналниот Чистење Татко Сунѓер - Нула Бесплатно Scrubber за Јадења и Дома, Мирис Отпорни, Мека во Топла Вода,

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

ТЕМПЕРАТУРА КОНТРОЛИРАНА ЧИСТЕЊЕ - Вие го контролирате вашиот чистењето моќ!Чистење Ќерката на Flex Texture пена е фирма во ладна вода за тешки чистењето и мека во топла вода за лесни за чистење.Со Flex Texture, вие имате право алатка за секој неред.НУЛА-FREE - Безбедно да се користи на повеќе од десетина различни површини (јас.e.стакло, од нерѓосувачки челик, од леано железо, не-стап облоги, бакар, хром, кожа).Користете него да се мијат ништо од вечера јадења со автомобил!.МИРИС ОТПОРНИ - Чистење Татко е лабораторија тестирани за да не го мириси за до 8 недели ако правилно се одржува во прилог на отпор на дамки и миење на чистење по употребата.Брзо и суво време го спречува калапи.ФЛЕКСИБИЛНИ - Брзо и ефикасно чистење прибор, садови, мебел, обвивка, патики, кади и повеќе!Никаде не е нечистотија, валкано, или gunk, Чистење Татко може да помогне.ЕРГОНОМСКИ И ФУНКЦИОНАЛНИ - со цел да се вклопи удобно во вашата рака за обезбедување на добра потпора и за покривање така можете да трошат помалку време за чистење.Со дизајн кој симпатична И функционална, тешко е да не насмевка назад.Неговите очи се држат за вас за 360 степени се стигне и устата чисти двете страни на вашиот прибор.

Кон својствата

Производи во категоријата