Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LLLD Лесни Облека Рек Виткање Облека Сушење Рек Силен и Здрав со Висина-Прилагодлив Крилја и Чевли Поддршка за Чорапи Постелнина Облека (Големина : 180cm)

LLLD Лесни Облека Рек Виткање Облека Сушење Рек Силен и Здрав со Висина-Прилагодлив Крилја и Чевли Поддршка

DEN 1977.60
 

Производот е достапен
Достапност

Високо-квалитетни материјали : изработени од Алуминиумски Легури цевки, облека решетката е особено издржливи и времето-отпорни, идеален за надворешна и внатрешна употреба.Голем капацитет : со целосно ширевте големина од 180*110*60см, на две суви крилја можете да сува облека, постелнина или ќебиња.Висина-прилагодлив крила : едноставно се приспособат на две големи сува крилја на саканата висина и панталони, фустани или бања крпи можат да бидат суви без да се допира на подот; идеален за работа со исправени без болка во грбот.Лесен за користење, нема собрание е потребно : овој преклопен крило облека, фен може да се постави брзо според вашите потреби и лесно укината кога не е во употреба.(укината големина на : 117*62*16 cm).Служба : Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, 100% пари гаранција за враќање на!Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Виткање 3 ниво облека сушење rack Getting вашиот перење сува е бриз со нашиот простор за заштеда на енергија, виткање 3 ниво облека сушење рек!Дизајниран со 3 полици, ова перење и сушење рек обезбедува доволно простор за да сува облека, постелнина и крпи со леснотија.Потполно склоплива, овој 3-ниво сушење решетката за облека може да се чуваат подалеку преземањето минимален простор кога не е во употреба.Перење и сушење рек големината information Our облека сушење решетката за перење мерки 180*110*60см и е погодна за сушење на облека, постелнина и повеќе со добар проток на воздух за побрзо сушење.Погодна за внатрешна и надворешна use This Алуминиумски Легури перење и сушење решетката може да се користи надвор на сонце или во затворен простор како алтернатива на облека линија кога времето е студено или влажни.Е прекриена со ' рѓа-отпорни заштитен слој да се помогне во спречување на оксидација, ова е издржлива и перење и сушење рек кој е изграден за да трае.Пакет Содржина : 1* виткање сушење rack Note : 1. Се должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!.

Кон својствата

Производи во категоријата