Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 Пакет Sherpa Бебе Swaddle Ќебе - Ултра Мека Кадифен од Суштинско значење за Деца 0-6 Месеци | Примање Swaddling Заврши - Идеален Новороденче Регистар и Деца Момче Додатоци | Раса

2 Пакет Sherpa Бебе Swaddle Ќебе - Ултра Мека Кадифен од Суштинско значење за Деца 0-6 Месеци | Примање Swaddling

DEN 575.76
 

Производот е достапен
Достапност

Sherpa. 【ЛУКСУЗЕН МЕКОСТ】 - Високо квалитетен материјал, супер топла и мека ќебе, не се тешки за бебиња нежна кожа. 【Погоден за бебе од 0-6 Месец】Карактеристики : Прилагодлив бебето кука и јамка, слободно да ја прилагодите swaddle големина.Со посебна нозете,тоа овозможувајќи му на бебето да ја ослободат,но не може да се започна.Симпатична мечка качулка, заштита на бебето уво,да остане топло цела ноќ. 【Екстра Нежно Ќебе】 - Маскирани Бебе Ќебе Swaddle Заврши Ќебе 24*11*1.2 инчи екстра дебели.Лесно да се мијат, совршено Бебе Туш Подарок за бебиња и млади со чувствителна кожа и кожа услови. 【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】 - Ова унисекс ќебе може да се користи како бебе swaddle ќебе, бебе облека, вреќа за спиење, шетач ватенка, или креветчето заврши, итн.Бебето е удобно спиење swaddle, со windproof капа дизајн, се претвори во топла заврши додека патуваат или надвор играње со татко & мама.Ако сакате да бидете сигурни дека тој паѓа заспие имајќи го тоа во пријатно, топло чувство, ова swaddle ќебе е дефинитивно вистинскиот избор!.Направени од супериорен квалитет, ултра-меки материјали кои се чувствува одлично и против нивната чувствителна кожа, ова вреќа за спиење е задолжително за секој мајка!.Вашиот малку ќе се чувствуваат удобно и безбедно насекаде, од прошетка во шетач, во неговата креветчето или расадник соба.Симпатична унисекс дизајн е совршен за бебе туш или полот откриваат партија подароци!.Кога станува збор за вашето новороденче е безбедноста и удобноста нема простор за компромис.Ако сакате да бидете сигурни дека тој паѓа заспие имајќи го тоа во пријатно, топло чувство, ова swaddle ќебе е дефинитивно вистинскиот избор!.Зошто е овој производ за вас?.Направени од супериорен квалитет, ултра-меки материјали кои се чувствува одлично и против нивната чувствителна кожа, ова вреќа за спиење е задолжително за секој мајка!Вашиот малку ќе се чувствуваат удобно и безбедно насекаде, од прошетка во шетач, во неговата креветчето или расадник соба.Симпатична унисекс дизајн е совршен за бебе туш или полот откриваат партија подароци!.Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : .Премиум квалитет faux кашмир 100% безбедни за бебе Прекрасна бои и дизајн Одлично за фото пука Практични и повеќенаменски Може да се користи со шетач, како вреќа за спиење, градинка или креветчето ќебе Уникатен подарок за мајките и бебињата .Ќе падне во љубов веднаш со оваа прекрасна swaddle ќебе!.

Кон својствата

Производи во категоријата