Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GUAERGUOER Чиста Постелнина Табела Тркач,Kongque - Памук, Лен рачно изработени од Двете Страни Машина Перат Против Пролизгување и Анти-Навремено Дебели tablemat(Големина 14X48in K4

GUAERGUOER Чиста Постелнина Табела Тркач,Kongque - Памук, Лен рачно изработени од Двете Страни Машина Перат

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

Лесно е Грижа - Машина Перат, Ниско ниво на Железо, како што е Потребно, Пареа Железо за чист изглед.Кога ќе се купи чиста постелнина и прегратка тоа во сите негови слава, вие не сте само изборот на ниско влијание врз животната средина ткаенина, но, исто така, поддршка на квалификувани занаетчии и инвестирање во издржливост.Секоја серија ние создаваме е уникатен на свој начин и може да имаат мала бојата или текстурата варијации – својствени на квалитетот на рачно изработени лен парчиња, што само додадете на нивните убавина, Повеќе Координирани Placemats, Tablecloths, Вечера и Коктел Салфетки достапен во оваа колекција. 1. Ако сакате да се направи секој простор убава и релаксирачка престој, GUAERGUOER серија ќе ги задоволи вашите желби.Нашата страст за природни влакна и тим на квалификувани занаетчии ќе ви донесе висок квалитет на домашен текстил изработени од чисто природни ткаенини.2. Ние ги користиме широка палета и плаќаат поголемо внимание на ситните детали да се создаде класична работа погоден за модерниот живот.Овие работи може да биде дадена на мајките, пријатели како различни празник подароци за мајки, денот на Благодарноста, Божиќ, итн. ,колега.3. Нашите двоен слој за дизајн го подобрува производ е дебела, не се лизга, трајни, анти-навремено и не-деформација карактеристики.По машина за перење, таа ќе биде поставена и сушени да го направи животот полесен.4, производите се поделени во три серии : балет, танго (чешлани памук) и паун (лен).Можете да изберете во зависност од вашите преференци и домашна средина.5. Во GUAERGUOER производ серија, постојат повеќе класичен памук и лен placemats, со висока густина чешлани памук placemats, чиста постелнина placemats, со висока густина памук tablecloths, чиста постелнина tablecloths, чиста постелнина табела знамиња, со висока густина чешлани памук, маса знамиња, вечера и Коктел салфетки, се надевам дека за да додадете боја и убавината на вашиот живот .

Кон својствата

Производи во категоријата