Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FANMATS Спортски Тим Логото Мат Boise State Tailgater Килим 60 72

FANMATS Спортски Тим Логото Мат Boise State Tailgater Килим 60 72

DEN 304.56
 

Производот е достапен
Достапност

Мат Тип : Tailgater Мат.Лига : ПОЛКОВНИКОТ.Тимот Име : Boise State University.Големина : 60"72".Тежина : 9 кг.Покажуваат вашиот тим гордост и додадете стил на вашиот tailgating партија со FANMATS површина тепих.Направен во U. S. A. 100% најлон тепих и не-пропадна рециклирани винил поддршка.Официјално лиценцирани и chromojet печатени во вистински тим бои.

Кон својствата

Производи во категоријата