Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FANMATS NCAA Tailgater Мат

FANMATS NCAA Tailgater Мат

DEN 2465.76
 

Производот е достапен
Достапност

100% Најлон.Направен во САД. 9 Унца, 100 % Најлон Лице.Рециклиран винил поддршка за траен и подолго-трајни производ.Машина направени и tufted во САД.Не-пропадна поддршка со serged граници за дополнителна издржливост.Машина перат; вакуум редовно и место чисти за било лесно и брзо се чисти.

Кон својствата

Производи во категоријата