Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FANMATS NCAA нотр дам Борба против Ирски Dameputting Зелена Мат, Тим Боја, Една Големина

FANMATS NCAA нотр дам Борба против Ирски Dameputting Зелена Мат, Тим Боја, Една Големина

DEN 719.76
 

Производот е достапен
Достапност

Реална ставање површина (11 на голф stimpmeter).Вклучува ставање целна бариера/backstop.Издржливи винил поддршка држи мат во место. 100% најлон лице.Двојки како тркач кога не е во Употреба.Стане Про и совршен вашиот краток игра со голф ставање душеци од спортски лиценцирање решенија!реална површина го прави да се чувствувате како вашиот всушност на зелени! 11 на голф stimpmeter.Винил поддршка држи мат во место.Backstop/целна бариера вклучени.Направен во САД.

Кон својствата

Производи во категоријата