Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HOOASIS Чаша Чај со Infuser и Капак,Керамички Чај Кригла со Чисто Злато Прстен Чај Infusers за Лабава Чај,15 мл (Небото Сино)

HOOASIS Чаша Чај со Infuser и Капак,Керамички Чај Кригла со Чисто Злато Прстен Чај Infusers за Лабава Чај,15

DEN 551.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Се РАЗВИВА ВАШАТА КАРИЕРА И СЕМЕЈСТВО】Постои Кинески алузијата наречена "Крапот кој Скокна над Змеј Портата", значењето е промоција, среќа, кариерата и семејството се развива.Изразуваме овој дизајн преку првенство, нека сите среќно започнете со имајќи го ова првенство. 【АНТИ-SCALD може да се купи ризик како вашето купување се поддржани од страна на нашите ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на!.Додадете соодветниот износ на лабава лист чај (зависи од чај сила сакате) или чај, кеса во infuser кошница што доаѓа со вашиот првенство.Место на infuser кошница во чашата.Истурете топла вода во текот на чај лисја и стрмен (се препорачува температура на водата 95-100 целзиусови степени, steeping време зависи од силата сакате).Полека се отстрани infuser да се одвојат чај од вода.Внимавајте на бојата на чајот соодветна боја за време на процесот, ако бојата е премногу светлина продолжи да го стави надолу за да се стрмни.Стави infuser на капакот и да уживате во вашиот чај.

Кон својствата

Производи во категоријата