Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Coppertone Сјај Хидратантен Лосион за Сончање со Возвишеното Трепет Минерали и Широк Спектар на SPF 50, водоотпорен, Брзо сушење, без Parabens, PABA, Phthalates, Oxybenzone, 5 мл

Coppertone Сјај Хидратантен Лосион за Сончање со Возвишеното Трепет Минерали и Широк Спектар на SPF 50, водоотпорен,

DEN 215.28
 

Производот е достапен
Достапност

Докажано широк спектар за заштита од сонце со возвишеното трепет честички за прекрасен сјај.Остава кожата хидрирани, мазна и свиленкаста.Заштитен фактор 50 и отпорен на вода (околу 40 минути).Совршен секојдневниот сончање.Употреба и додадете како режисер.Гласаа најголема Доверба Сончање бренд од страна на Американските купувачи врз основа на 2020 Brand Spark Американски Доверба Студија.Coppertone Сјај сончање обезбедува докажано широк спектар на UVA/UVB заштита при правење да изгледаат убаво.Тоа содржи возвишеното shimmers кои што и даваат на вашата кожа со прекрасен сјај.На лесни формула трие во лесно, апсорбира брзо и остава кожата мазна, свиленкаста и хидрирани.На лосион е водоотпорен (околу 40 минути) и слободни од супстанции како што се parabens, PABA, phthalates, и oxybenzone.

Кон својствата

Производи во категоријата