Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Мекларен 540c 570s 2-Врата 2015-2019 Сопствени Делови Багажникот Усна Спојлер на Задното Крило Спојлер Тело Колекции Фа

JC SPORTLINE Карбонски Влакна Задниот Спојлер Одговара за Мекларен 540c 570s 2-Врата 2015-2019 Сопствени Делови

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Обичај се Вклопуваат】Оваа багажникот јаглерод спојлер прилагодена за Мекларен 540 C/570 S Купе Конвертибилна 2-Врата 2015-2019. 【Високо Квалитетен Материјал & Трајни】 Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц, направи на вашиот автомобил повеќе луксузни.Кутијата е во светлината, бидејќи тоа е вистинска карбонски влакна. 【 Прекрасен Изглед】Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како sportier автомобил, тоа додава повеќе downforce и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед.Сјајни спојлер е око-фаќање, одговара на било која боја од автомобил, тоа го прави добри перформанси во украсување на автомобил, го направи вашиот автомобил повеќе кул, стилски. 【Високи Перформанси Функционална 】задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини, намалување на воздушниот отпор, заштеда на гориво и одржување на безбедноста, направи возачот се чувствува поудобно. 【Лесно да се Инсталира】Оваа Багажникот Усна Спојлер е инсталиран со самолепливи лента и завртки. (Овој заден спојлер е дел од комплет, може да се земе целиот комплет во нашата продавница, да се добие подобар изглед и да заштедат повеќе.).

Кон својствата

Производи во категоријата