Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ПОВИСОКИТЕ МАЖИ Додатоци 2 Серија Задниот Браник Diffuser Усна Одговара за BMW F87 М2 Купе 2 Вратата -2019 Задните Diffuser Усна Спојлер Карбонски Влакна/Црна FRP Силна Применливос

ПОВИСОКИТЕ МАЖИ Додатоци 2 Серија Задниот Браник Diffuser Усна Одговара за BMW F87 М2 Купе 2 Вратата -2019

DEN 2083.20
 

Производот е достапен
Достапност

Високо-квалитетни суровини, сигурен и издржлив квалитет, цена-ефикасен и лесен за употреба.Ако наидат на производ што се поврзани со проблеми, ве молиме контактирајте го нашиот сервис и се стави напред на вашето барање, ние дефинитивно ќе се справи со тоа за вас и да бидете задоволни. 1.Fitment : Одговара за BMW F87 М2 База Купе 2-Врата 16-17. 2.Совршен fitment ,нема промена,Слободни само прислушување завртки вклучени. 3.Динамичен,Fashion &Sportyline.Ако не можете да најдете делови сакате, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно, ние ќе се потрудиме да најдете делови сакате.Ние сме професионални и сигурен доставувачот, ве молиме доверба нашата способност и став.Направи Модел Година Трим Мотор Одговара за BMW М2 2016 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged Одговара за BMW М2 2017 База Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged Одговара за BMW М2 2017 Купе Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged Спецификација : Боја : Black Material : Јаглерод Fiber Process : Вакуум molding Pattern : 3 X3 twill weaven Installation : Само прислушување завртки included N.W : 0.76 KGG.W : 2.5 KGProduct Големина : 116*24*10 CMPacking Големина : 135*33*20 CMPackaging : polyfoam boxfeature : 1.Fitment : Одговара за BMW F87 М2 База Купе 2-Врата 16-172.Совршен fitment ,нема промена,Слободни само прислушување завртки included3.Динамичен,Fashion &Sportyline4.3 D дизајн,ЦПУ калапи,тест инсталација на вистински cars5.Вградени пакување,влажна-доказ,shockproof &crashproof.

Кон својствата

Color:
Black
Material:
Carbon Fiber
Process:
Vacuum molding
Pattern:
3X3 twill weaven
Installation:
Self tapping screws included
N.W:
0.76KG
G.W:
2.5KG
Product Size:
116*24*10CM
Packing Size:
135*33*20CM
Packaging:
polyfoam box
feature:
1.Fitment:
Fit for BMW F87 M2 Base Coupe 2-Door 16-17
2.Perfect fitment ,no modification,Free self tapping screws included :
3.Dynamic,Fashion &Sportyline :
4.3D design,CNC moulding,test installation on real cars :
5.Embedded packaging,damp-proof,shockproof &crashproof :

Производи во категоријата