Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Толку Кул Голема Спојлер Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило одговара за Ferrari 458 Spider Конвертибилна 2011-2013 1 Сет

Толку Кул Голема Спојлер Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило одговара за Ferrari 458 Spider Конвертибилна

DEN 2289.60
 

Производот е достапен
Достапност

⎊ Високо-квалитетни материјали : Тоа е направен од лесен & врвот одделение трајни 100% реално карбонски влакна материјал со гланц. ⎊ Изглед : Ова задните покривот Спојлер може да се направи возило да изгледа како sportier & Жестока, драматично подобрување на стајлинг и изглед. ⎊ Fitment : Овој заден спојлер одговара За Ferrari 458 Spider Конвертибилна 2011 2012 2013. ⎊ Ултра Лесна : Нашата карбонски влакна задните покривот спојлер се лесни во споредба со другите материјали, давајќи му на вашиот автомобил намалување на телесната тежина добивка од своите гради. ⎊ Квалитетна услуга : Изберете за воздушен транспорт.По купувањето, ние ќе ве контактираме за да се потврди моделот.По купувањето на производот, го следи вашиот логистика информации, се додека не добиете производот.Ние сакаме да ви помогне да го промените изгледот на вашето возило!⭐ Компатибилен со : Овој автомобил спојлер одговара за Ferrari 458 Spider Конвертибилна 2011-2013♔ Материјал : 3k Twill Ткаат Вистински Карбонски Влакна материјал♔ Статус : 100% сосема нов♔ Боја : како што е прикажано (карбонски влакна)♔ Тежина : 16.5 фунти♔ Димензии : 67.72 x 16.93 x 5.91 инчи♔ Инсталација локација : дополнителна инсталација на trunk Packing детали : 1 Сет Кул Spoiler It инсталиран со завртки, Инсталација на настава се вклучени❤ Совет : А. Индивидуални производи треба да соработуваат со царинење!Б. Иако инсталацијата е едноставна, ние ви препорачуваме да ве молиме одете на професионална поправка на авто фабрика да се инсталира!В. Ако имате било какви прашања во врска со производи и услуги, ве молиме ни e-mail.Ние ќе одговори на вашата е-пошта, како е можно поскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата