Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WJYCGFKJ 8 Серија Задниот Спојлер Надворешност Додатоци, Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер за 8 Серија M-Sport М8 4-Врата 2018-2020.

WJYCGFKJ 8 Серија Задниот Спојлер Надворешност Додатоци, Карбонски Влакна Автомобил Заден Спојлер за 8 Серија

DEN 720.00
 

Производот е достапен
Достапност

【Fitment】Оваа спојлер е специјално дизајниран за BMW серија 8 M-SPORT М8 4-врата 2018-2020 спојлер.Highlyaccuratemodeldesigns обезбеди точниот fitment. 【Premium Material】Topquality Карбонски Влакна материјал, изградени со деликатна сјаен црн финиш, издржливи и отпорни на влијанието за да се обезбеди траен услуга време. 【Внимателен Дизајн】Спојлер дизајн обезбедува надолен притисок врз автомобил, кој ќе се компензираат некои лифт, така вашиот автомобил може да зафат патот подобро и да ја задржите стабилна, додека возење со голема брзина. 【Прекрасен Изглед】Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како повеќе ефикасноста на автомобил, тоа додава повеќе надолу сила и помага аеродинамичен, драматично подобрување на стајлинг и изглед. 【Лесно да се Инсталира & Чисти】Оваа Багажникот Усна Спојлер е инсталиран со себе селотејп.Тоа е лесно да се инсталира, кора исклучите лента на грбот, а потоа се држи на спојлер на капакот од багажникот.За BMW серија 8 M-SPORT М8 4-врата 2018-2020 Подобрување на изгледот, ги Красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и единствена на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини, намалување на воздушниот отпор, saveing гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно.Функција : 100% сосема нов.Материјал : Јаглерод Влакна Година : 2018-2020 Боја : Сјајна Црна пакет вклучуваат : багажникот спојлер Инсталација Совети(Важно) : Еве два совети кога инсталирање,која ќе го направи тоа остане на подобро. 1.Adhesiveness е послаба кога на температура под 10℃(50℉), со користење на косата посува за да се загрее на топлинска двострано лепило ќе биде подобро.По инсталацијата ќе заврши,селотејп не работи во ниска температура. 2.Ве молиме не допирајте вода по pasting во рок од 48 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата