Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Kubay Јаглерод Компанија Fiberglass Заден Спојлер за БМВ Х5 F15 2013-2018 M

Kubay Јаглерод Компанија Fiberglass Заден Спојлер за БМВ Х5 F15 2013-2018 M

DEN 1593.60
 

Производот е достапен
Достапност

FITMENT : Fiberglass Задниот Спојлер Компатибилен со БМВ Х5 F15 2013-2018 М СПЕЦИФИКАЦИИ : Боја : Мат; Материјал : Fiberglass; завршна Површина : Досадна или стан -FRP - лесна тежина! -Лесно процесот на инсталација -Поставување на возило : Задниот дел.Мала ТЕЖИНА & ТРАЈНИ : Направен од мала тежина & врвот одделение трајни fiberglass материјал.Fiberglass има специфична отпорност поголема од челик.Значи, тоа се користи за да се направи висока-перформанси.Бидејќи fiberglass е минерални материјали, тоа е природно incombustible.Тоа не се пропагира или поддршка на пламен.Тоа не испуштаат чад или токсични производи кога се изложени на топлина.СПОРТСКИ ИЗГЛЕД : Може драматично да ја подобри спортски изглед на вашиот BMW.Fiberglass Заден Спојлер за БМВ Х5 F15 2013-2018 М Состојба : 100% Сосема Нов (Никогаш не Се Користат или се Инсталирани)Материјал : FIBERGLASS и КАРБОНСКИ ВЛАКНА Професионална Инсталација потребни СИТЕ ВО ПАРК НАРЕДБИ БРОД ВО 1-5 ДЕНА се СЕКОГАШ ДОСТАПНИ FIBERGLASS ДЕЛОВИ ЗА МЕРЦЕДЕС!НАЈВИСОК ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ЗАГАРАНТИРАНА.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во Светот - НИЕ ГАРАНТИРАМЕ за НАШИОТ ПРОИЗВОД СО 100% НАПЛАТА/ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ.Прилагодено дизајн е достапно, ние сме подготвени да се спроведе било која од вашите лични дизајни.ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации и една од нашите специјалисти дефинитивно ќе ви помогне.EMS (USPS)/UPS-от испорака.

Кон својствата

Производи во категоријата