Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јуни-ѕвезда Карбонски Влакна Задниот Браник усна Diffuser одговара за Мерцедес Бенц W218 База & CLS63 AMG Седан 2015-2018 Пониски Брадата Спојлер Splitter Bodykit

Јуни-ѕвезда Карбонски Влакна Задниот Браник усна Diffuser одговара за Мерцедес Бенц W218 База & CLS63 AMG Седан

DEN 12479.76
 

Производот е достапен
Достапност

За Мерцедес Бенц CLS Класа W218 CLS350 CLS400 CLS500 CLS550 База & CLS63 AMG S Седан 2015 2016 2017 2018, а не за Базата на Модели.Направени од највисоките 3 K карбонски влакна материјал,секој производ е заштитен со УВ на кожата за да се спречи од yellowing и одржи својата висока гланц, добра цврстина и флексибилни.Висок-квалитет на карбонски влакна задните diffuser го подобрува аеродинамичноста и customizes на возилото изглед.Инсталирање со тек на самолепливи ленти & завртки,препорачуваме професионална инсталација.Гаранција : Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите, 1 година Гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Кон својствата

Производи во категоријата