Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
topizone Покривот Спојлер Задните Крила се Вклопуваат за Land Rover Defender 2020 2021 OE Стил Сјајни Црни

topizone Покривот Спојлер Задните Крила се Вклопуваат за Land Rover Defender 2020 2021 OE Стил Сјајни Црни

DEN 8934.96
 

Производот е достапен
Достапност

Одговара За Land Rover Defender 2020 2021 OE СТИЛ Сјајни Црни.Направени од страна на одобрени и овластени производители користење на материјали кои ги исполнуваат барањата на пазарот за патен сообраќај и прописи.На спојлер е дизајниран за лесно DIY инсталација. 3 M двострано лента на грбот за лесен пилинг и лепење.Без никакви вежба битови или модификации на спојлер може да се отстрани подоцна без да се оштети бојата.На задниот спојлер усна може да го подобри естетика на вашиот сакан автомобил и да ја направат да се издвоите од толпата на патот.Направи вашиот автомобил да изгледа ладилникот.Тоа е со цел да се зголеми downforce преку управувано тркала, им даде на вашиот автомобил подобар стисок на земјата, и да се подобри возачки стабилност.Одговара За Land Rover Defender 2020 2021 OE СТИЛ Сјајни Црни.

Кон својствата

Производи во категоријата