Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Теренски Камионот Корито Тешки Рол Бар w/Висока Планината Товар Заградата за Ford F-250 F-350 Супер Должност Styleside 99-20

Теренски Камионот Корито Тешки Рол Бар w/Висока Планината Товар Заградата за Ford F-250 F-350 Супер Должност

DEN 10245.12
 

Производот е достапен
Достапност

▶️ Плоштадот Стил Поддршка Греди. ▶️ Тешки Алуминиумска Конструкција. ▶️ Текстура Powdercoated Заврши. ▶️ Товар Кутија за Зголемување на Чување. ▶️ Off Road Стил.Се тркалаат Барови додадете стил и функционалност на вашиот пикап камион.Тие affix на вашиот камион кревет и ќе ви овозможи да се качи дополнителни осветлување и дава повеќе солиден настап.Пакет се Вклучени : 1 X Камион Кревет се Тркалаат Bar1 X Рол Бар Товар Box This производ е компатибилен со : 99-20 Ford F-250 F-350 Супер Duty Fits Styleside Кревети.

Кон својствата

Производи во категоријата