Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЦРН КОЊ ATRB-NIFRB Црна Атласот се Тркалаат Бар Компатибилен со 2005-2021 Nissan Граница

ЦРН КОЊ ATRB-NIFRB Црна Атласот се Тркалаат Бар Компатибилен со 2005-2021 Nissan Граница

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

Нуди Дополнителен Простор за Складирање До 150 кг.на Товар.Цврсти 4" Дијаметар На Цевка Челична Конструкција.Заштитени со Црн Прав-Обложени Заврши.Дизајниран да Носат 50-во.Помошни Светла – Светла Не Се Вклучени.Компатибилен со 2005-2021 Nissan Граница.Овој грбовник бар е разновиден.Всушност, за разлика од заштитата што се обезбедува, тоа исто така нуди дополнителен простор за складирање.Тоа доаѓа со рек која е дизајнирана безбедно да се носат и до 150 кг.на товар.Слушаме нашите клиенти, и ние напредува за да ви ги даде сите производи што го посакуваш.Знаеме дека љубовта на вашиот tonneau опфаќа!.Купување на нашите рол бар tonneau покрие загради за да имаат вашите омилени камионот корито додатоци сите инсталирани одеднаш.Загради исто така се направени да се подигне се тркалаат бар за помалку задните визија пречки.

Кон својствата

Производи во категоријата