Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Авто Ventshade AVS 436079 Aeroskin II Текстура Црна Флеш Планината Худ Заштитник за -2020 Тојота Такома

Авто Ventshade AVS 436079 Aeroskin II Текстура Црна Флеш Планината Худ Заштитник за -2020 Тојота Такома

DEN 2398.80
 

Производот е достапен
Достапност

Контури и рамна месеци за кожата-тесни одговара на хауба, создавање на елегантни, стилски профил; Карактеристики водечките работ худ заштита со девијации.Месеци директно до вашиот аспиратор со двострано 3 M лента, без дупчење потребно.Обезбедува одлични худ и шофершајбната заштита од опасности на патот.Направени од високо влијание-отпорни TPO материјал кој на ОЕМ мат текстура црна заврши.Со гордост се направени во САД и поддржан од страна на Ограничен Доживотна Гаранција.На AVS Aeroskin II Худ Shield создава елегантен, стилски профил и карактеристики водечките работ худ заштита со девијации.Custom-украсениот и направени во САД, на AVS Aeroskin II е прецизност-конструиран за да се вклопи вашето возило е худ совршено.Штитот е низок профил, гушкање површината на вашиот худ кожата тесни, обезбедувајќи одлична заштита од опасности на патот.Штитот е-високо влијание-отпорни TPO материјал доаѓа во ОЕМ мат текстура црна заврши.Инсталирање на AVS Aeroskin II е лесен и може да се заврши дома во минути.Дизајнерот худ shield месеци директно до вашиот аспиратор со 3 M автомобилската одделение лепило и не бара дупчење.Aeroskin II Худ Shield доаѓа со ограничена доживотна гаранција кој ги штити против дефекти во материјалите и изработката.

Кон својствата

Производи во категоријата