Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стампедо 3012-2 Vigilante Премиум Худ Заштитник за Chevrolet (Чад)

Стампедо 3012-2 Vigilante Премиум Худ Заштитник за Chevrolet (Чад)

DEN 2063.76
 

Производот е достапен
Достапност

Заштита од карпи, грешки, кал, и патот остатоци.Отпорен на гребење, издржлив и УВ стабилна.Стојат далеку дизајн за лесно чистење и дополнителна заштита.Точно одговара и лесна инсталација.Направен во САД.Стампедо Автомобилски Додатоци врвот на линијата штитови се дизајнирани и произведени со аеродинамичен обратна флип за супериорен девијации обезбедување на целосна худ и пред фендер заштита на некои модели.Contoured да се вклопи во новиот интегриран худ дизајни, овие тело меша худ заштитници се конструирани да биде точно одговара за секоја возила худ стил.

Кон својствата

Производи во категоријата