Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tescoma FlexiSPACE Капакот На Држачот, Бела

Tescoma FlexiSPACE Капакот На Држачот, Бела

DEN 792.48
 

Производот е достапен
Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Пластични капакот на држачот со не се лизга нозе.Големина : 371 x 74 mm.Држи до 8 капаци.Пластични капакот на држачот со не се лизга нозе за чување до 8 капаци.Одговара на сите Tescoma капаци и заеднички капаци со дијаметар од 14 см, 32 см.Се протега со иста линија проширување (арт. 899481) Димензии : 370 x 148 cm.

Кон својствата

Производи во категоријата