Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
нема логото 1ml Дипломирал Линија Лабораторија чисто Стакло Тест Цевка Круг Дното со Стакло Затка

нема логото 1ml Дипломирал Линија Лабораторија чисто Стакло Тест Цевка Круг Дното со Стакло Затка

DEN 191.28
 

Производот е достапен
Достапност

Производ Објект : 1ml Дипломирал Линија Лабораторија чисто Стакло Тест Цевка Круг Дното со Затка Стакло.Материјал : Стакло.Капацитет : 1 ML.Секој Обид за 1 Парче!.Класификација : Колба.Производ Објект : 1ml Дипломирал Линија Лабораторија чисто Стакло Тест Цевка Круг Дното со Затка Glassware Material : Glass Capacity : 1 MLEach Понуда за 1 Парче!Класификација : Flask The корисен модел е погоден за лабораторијата за научно-истражувачки институции, универзитети и колеџи, медицински и здравствени институции, индустриски и рударски претпријатија, итн.

Кон својствата

Производи во категоријата