Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ULAB Пластични Тест Цевки со Прирабница и Затки, 50pcs на Кол.16x125mm Партија Цевки, Сина Боја, 50pcs ЈП Прирабница и Затки, Кол.16mm, Природата Боја, UTT1016

ULAB Пластични Тест Цевки со Прирабница и Затки, 50pcs на Кол.16x125mm Партија Цевки, Сина Боја, 50pcs ЈП Прирабница

DEN 407.76
 

Производот е достапен
Достапност

50pcs на пластични тест цевки и 50pcs ЈП страната тапа.Цевки се направени од издржлив, autoclavable полипропилен(PP) материјал.Димензија на тест цевки е 16x125mm, сина боја, круг дното.Прирабница и затки се направени од полиетилен (PE) материјал, Diametre е 16mm, природата боја, добро стегање.Погоден за чување на предмети кои треба да се чуваат на суво или некоја течност.ULAB Пластични Тест Цевки со Прирабница и Затки, вклучуваат 50pcs сина боја пластични тест цевки, Кол.16x125mm, круг дното, 50pcs ЈП прирабница и затки, кол.16mm, природата боја.Овие Цевки се изработени од полипропилен(PP) материјал кој е издржлив и autoclavable.Погоден за чување на предмети кои треба да се чуваат на суво или некоја течност.Широко се користи во научни експерименти, декорација на ноќта на Вештерките, Божиќ декорација, научни тематските деца роденден прибор, дома декорација, прав, мониста, течни чување итн.Answer : ___________________________ Note : Цевки може да се autoclavable, но не автоклав, полиетилен со прирабница тапа.По-Продажбата на Услугата : ULAB Научни гаранции дека нема продажба е завршено освен ако клиентот е задоволен.Ако имате какви било прашања или предлози и сугестии на нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ќе добиете нашиот одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашето трпение.

Кон својствата

Производи во категоријата