Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Низок Профил, 11CM Криви Магнум Засенчување Пред-Направи Тетоважа Игли Кутија од 50

Низок Профил, 11CM Криви Магнум Засенчување Пред-Направи Тетоважа Игли Кутија од 50

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Секоја игла е еден момент да го користите и целосно се за еднократна употреба.35 304 медицински нерѓосувачки челик Големина, Многу, Exp.датум се сите печатени на секоја тетоважа игла блистер спакувани Секоја игла е еден момент да го користите и целосно расположливиот Sterilized : E.Големината, Број, Exp.Игли : #12 Дијаметар 0.Кутија од 50 Претходна направени на бар Игла : #12 Дијаметар 0.

Кон својствата

Производи во категоријата