Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Амбиција Премиум #12 Стандард 7M1 за Еднократна употреба Тетоважа Игли Касети Снабдување 7 Еден Оџакот Магнум 20Pcs за Професионалци и Почетници Тетоважа Уметници

Амбиција Премиум 12 Стандард 7M1 за Еднократна употреба Тетоважа Игли Касети Снабдување 7 Еден Оџакот Магнум

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

МАТЕРИЈАЛ : Амбиција #12 Стандард Тетоважа Игли Касети направени од 316 медицински нерѓосувачки челик.Иглата совет користи A-фаза игла.Секоја игла е избран три пати, се обезбеди квалитетот на секоја игла и големината на секоја игла е иста.Затоа таму нема да има недоследност во вториот пат тетоважа.ДИЗАЈН : школки на Амбиција #12 Стандард Тетоважа Игли Касети се изработени од проѕирен медицинска пластика, лесно tattooing и подобра видливост.Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста.Касети доаѓаат со мембрана за да се спречи мастило истекување на цевка или машина.ШИРОКО АПЛИКАЦИИ : Амбиција #12 Стандард Тетоважа Игли Касети компатибилен со сите стандардни кертриџ костец & машини.Карактеристики на нашите игли касети се брзо боење, голема количина на мастило, висока цврстина, стабилна игла, итн.Погоден за професионалци и почетници Тетоважа Уметници.ПАКЕТ : Амбиција #12 Стандард Тетоважа Игли Касети спакувани во високо-дебелина блистер школка, максимална заштита на пакувани игли касети.Доаѓа во пакување на 20 Pcs. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние сме навистина горди на нашите тетоважа игли касети.Амбиција #12 Стандард Тетоважа Игли Касети се најдобрите тетоважа игли касети.Било незадоволни купување искуство во однос на секој проблем на нашето тетоважа игли касети, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.ние ќе ви помогне да ги реши вашите проблеми наскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата