Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Низок Профил 13CM Криви Магнум Засенчување Пред-Направи Тетоважа Игли Кутија од 50

Низок Профил 13CM Криви Магнум Засенчување Пред-Направи Тетоважа Игли Кутија од 50

DEN 360.00
 

Производот е достапен
Достапност

гасови Компатибилен Тетоважа Машини : серпентина тетоважа машина, ротациони машини Рака poking Компатибилен Компатибилен Цевки : Нерѓосувачки челик, Цевки за Еднократна употреба ЦЕВКИ : 9 FT, 9 FT за Еднократна употреба Цевки.датум се сите печатени на секоја тетоважа игла блистер спакувани. Претходно направени на бар.Големината, Број, Exp.Кутија од 50 години.Големината, Број, Exp.Игли : #12 Дијаметар 0.датум се сите печатени на секоја тетоважа игла блистер спакувани. gases Compatible Тетоважа Машини : серпентина тетоважа машина, ротациони машини Рака poking Compatible Compatible Цевки : Нерѓосувачки челик, за Еднократна употреба Tubes TUBES : 5 FT, 5 FT за Еднократна употреба Цевки. Претходно направени на бар. Претходно направени на бар.

Кон својствата

Производи во категоријата