Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
CHUSE Ролери Microblading Игли Магла Веѓа Трајна Шминка 3D Вез за Тетоважа Прирачник Пенкало Тетоважа Мастила за Еднократна употреба Безбедно Здрава Алатки (Дијаметар 6.3 mm)

CHUSE Ролери Microblading Игли Магла Веѓа Трајна Шминка 3D Вез за Тетоважа Прирачник Пенкало Тетоважа Мастила

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Препорачуваме колокација CHUSE M6 пенкало да ја користите.Правење магла веѓите со линија чувство, Лесно и брзо да се бои, не исчезнат и долготрајни, Помалку лезија на кожата и брзо да се опорави.Лесно да се направи природни веѓи, Одличен квалитет, на состанокот на сите трајна шминка уметници " стандардно.Завртка игла порта, не летаат игли.Индивидуални sterilized пакет, безбедни и здрави.Ролери дијаметар : 6.3 mm Устата дијаметар : 1.0 mm diatance и 5.8 мм дијаметар должина : 19.3 mm Пакет големина : 87 * 40 * 30 мм Кутија тежина : 20g, 10 парчиња по кутија Дезинфекција со ултравиолетова светлина.Тип : Магла веѓа трајна шминка игли Материјал : Медицински одделение игли за Еднократна употреба со користење само на безбедни и здрави да се користи.Одговараат со CHUSE M6 тетоважа прирачник пенкало.

Кон својствата

Производи во категоријата