Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кертриџ Игли - BIOMASER 10PCS Sterilized Трајна Шминка Кертриџ Игли Тетоважа Игла Одговара за Трајна Шминка Машина Пенкало T100 X1 P1 за Веѓа Eyeliner Усна Контура (7RS-0,3 MM)

Кертриџ Игли - BIOMASER 10PCS Sterilized Трајна Шминка Кертриџ Игли Тетоважа Игла Одговара за Трајна Шминка

DEN 719.76
 

Производот е достапен
Достапност

Нашите BIOMASER трајна шминка кертриџ тетоважа игли погоден за сите наши BIOMASER трајна шминка машина како што T100 X1 P1 MTS450 и постојан рака парчиња, како што се HP-500. 【Материјал】316 медицински нерѓосувачки челик со пред-стерилни од страна на E. O. Гас, транспарентна пластика школка.Оваа кертриџ игли може да се користи за да се веѓа, eyeliner, усна контура. 【Ги исполнат Меѓународните Барања】Оваа трајна шминка кертриџ игли се една спакувани и 10pcs една кутија.Тоа е со врвен квалитет игла и во согласност со професионални меѓународни козметологијата и медицински барања. 【Тоа како да го Користите】Пополнување на бои е толку лесно како применуваат со топ-класа игли - или со потопување на трчање машина во мало тенџере на боја или со пополнување боја во горниот дел од отворањето на патрон. 【100% Задоволство Гаранција】 НЕМА ПРИЧИНА ДА се ВРАТАТ ПРЕД да се ОТВОРИ ЕДЕН STERILIZED ПАКЕТ!Не постои ризик од купување!За било каков проблем во врска со овој кертриџ игли, ве молиме контактирајте со нас преку , ние ќе се потрудиме да ги реши сите ваши проблеми!Додади во Кошничка Сега!.Големини на располагање : 3 RS0.3 mm Одговара за Густа Коса на Веѓа, Усна контура, Eyeliner, Маскирна, Сенчење. 5 RS0.3 mm Одговара за Усна сенчење, веѓи, усни преглед и eyeliner (дебела), Засенчување, Маскирна, Лузни 7 RS0.3 mm S. Одговара за Усна сенчење, Areola и Брадавица, Реконструкција, Маскирна, Плашиш 3 F0.3 m Одговара за Усна сенчење, Усна преглед(дебела), Areola и Брадавица, Реконструкција, Маскирна, Плашиш 5 F0.3 mm Одговара за Усна сенчење, eyeliner, Areola и Брадавица, Реконструкција, Маскирна, Плашиш 18 месеци ГАРАНЦИЈА загарантирана, живот време техничка поддршка, тотално НЕ постои РИЗИК нарачка! "Додади во Кошничка" сега!BIOMASER е Професионална тетоважа опрема компанија и да се фокусира на обезбедување висок квалитет на производи (како што се тетоважа напојување, microblading пенкало и сл) за Трајна Шминка.Се надеваме дека нашите производи може да ви донесе сигурна, убав и среќен живот.ве молиме ни e-mail, ако имате било каков проблем или предлози со нашите производи, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

Кон својствата

Производи во категоријата