Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ротари Тетоважа Машина Професионални Легура Direct Drive Тетоважа Мотор за Поставата Засенчување(Сина)

Ротари Тетоважа Машина Професионални Легура Direct Drive Тетоважа Мотор за Поставата Засенчување(Сина)

DEN 575.76
 

Производот е достапен
Достапност

Огледало Полиран : Уникатна форма, прекрасна боја, убава и практична.Легури Структура : Телото е направено од алуминиум, и додатоци прецизност обработени да се gurantee на точноста.РКА Врска : Стандард РКА интерфејс, погоден за hooking сите РКА интерфејси.Одлично за Лагер и Shader : Едноставна операција, погоден за професионални tattooists и почетници.Удобно Tattooing : Вграден моќен мотор, нема да се загреат во текот на долго време на работа, и стабилна игла излез.Пакет Листа : 1 x Тетоважа Моторни Gun Specification : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Моторни Gun Tattoo Машина Тип : Моторни Machine Tattoo Машина Кука Линија Интерфејс : RCAMaterial : Alloy Optional Боја : Црна, Црвена, Сина, Маскирна Color Function : Поставата и shading Starting Напон : 3 VWorking Напон : 5-10 VApplicable се Справи со Тип : Тетоважа касети игла или обични handle Applicable Игла Тип : Одберете игла според справи користи.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Motor Gun
Tattoo Machine Type:
Motor Machine
Tattoo Machine Hook Line Interface:
RCA
Material:
Alloy
Optional Color:
Black, Red, Blue, Camouflage Color
Function:
Lining and shading
Starting Voltage:
3V
Working Voltage:
5-10V
Applicable Handle Type:
Tattoo cartridges needle or ordinary handle
Applicable Needle Type:
Select needle according to the handle used

Производи во категоријата