Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Професионални Тетоважа Машина Серпентина Лагер Тетоважа Боење Образец Машински Алуминиумски Тетоважа Материјали Преносни Стабилна Кертриџ Тетоважа Машина Дода?

Професионални Тетоважа Машина Серпентина Лагер Тетоважа Боење Образец Машински Алуминиумски Тетоважа Материјали

DEN 362.16
 

Производот е достапен
Достапност

ВИСОК КВАЛИТЕТ - Силна моќ, нема топлина во текот на 8 часа на работа, што го прави повеќе издржливи.Тетоважата боење машина е направен од страна на страна, таа има висока температура отпор, силна пластичност и силна анти‑магнетни способност.УНИКАТЕН ДИЗАЈН - брзината е висока, и ротирачка брзина може да се стигне до 25,000 rpm‑30,000 вртежи во минута.Тоа може да и лагер и fogging, погоден за почетниците и професионални tattooists.Тоа е prefect за tattooist и почетници.ЕАС ЗА УПОТРЕБА - Ергономски дизајн кој го прави удобно да се одржи за време tattooing, за неколку часа.Тоа не бара употреба на гума бендови да се задржи на тетоважа игли фиксна.Преносни тетоважа машина е погодно да го користите дома.СИЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - производот е направен од висок квалитет на алуминиум, погоден за повеќето рачки и игли.Нашите серпентина тетоважа митралез е одлична за двете лагер и shader.Мала тежина рамка, компактен и лесен за употреба.ПРОФЕСИОНАЛНИ ТЕТОВАЖА ДОДАТОЦИ - Лесен за ракување, лесно да се замени и расклопување.Многу погодна за тетоважа уметници и тетоважа љубовници, ова е многу професионални тетоважа алатка.Професионална тетоважа машина лагер и shader е prefect за tattooist и почетници.Функција : 1. Силна моќ, нема топлина во текот на 8 часа на работа, што го прави повеќе издржливи.2. Направени со рака, таа има висока температура отпор, силна пластичност и силна анти‑магнетни ability3. Брзината е висока, и ротирачка брзина може да се стигне до 25,000 rpm‑30,000 вртежи во минута.4. Производот е направен од висок квалитет на алуминиум, погоден за повеќето рачки и needles5. Тоа може да и лагер и fogging, погоден за почетниците и професионални tattooists.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Machine Commodity Материјал : Alloy Commodity Серпентина : 10 Turns Starting Напон : 5 VWorking Напон : 7-10 VFunction : Поставата и shading Applicable се Справи со Тип : Интегрирана се справи со игла или обичен handle Applicable Игла Тип : Одберете ја соодветната игла според handle Applicable Кука Жица Тип : Кука wire Package Листа : 1 x Тетоважа Машина.

Кон својствата

Производи во категоријата