Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Премиум Бакарна Жица Калеми Тетоважа Машина Лагер & Shader, Различни Бои, OTW-M507-1

Премиум Бакарна Жица Калеми Тетоважа Машина Лагер & Shader, Различни Бои, OTW-M507-1

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Лагер & Shader Тетоважа Машина.Цинк рамка материјал и бакарна жица калеми.Нов и висок квалитет во црна и бела боја.Чиста железната арматура бар има одлична магнетни спроводливост.Совршен за секоја тетоважа уметник кој е во потрага за добар квалитет на тетоважа машина.Спецификации : Модел : OTW-M507-1 Рамка Материјал : Цинк Изградба : рачно изработени се Препорачува Употреба : Лагер/Shader Калеми : Бакарна жица, 10 Заврши Калеми Работен Напон : 4-10 V Почнувајќи Напон : 4 V Работи Брзина : 120~140 R/втор Capacitor : 47 UF/ 63 V A-Бар Материјал : Железо Пред Врзивно Материјал : жолта бакар Задните Врзивно Материјал : жолта бакар Пролет Дебелина : 0.5 mm, а задните пролет & 0.5 mm пред пролетта Боја : Кафена Димензија : 3.35 x 1.26 x 3.39 инчен (L x W x H) Пакетот вклучува : 1 x Тетоважа Машини .

Кон својствата

Производи во категоријата