Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тетоважа Машина за Полнење - LQ S3 Тетоважа Пенкало Комплет со Ротациони Тетоважа Машина за Мешани Големини Кертриџ Игла Напојување Нога Педалата за Тетоважа Уметни?

Тетоважа Машина за Полнење - LQ S3 Тетоважа Пенкало Комплет со Ротациони Тетоважа Машина за Мешани Големини

DEN 1943.76
 

Производот е достапен
Достапност

LQ S3 Ротари тетоважа машината е направена на просторот алуминиум и исклучително дизајн-ориентирана.Магнетни делница е удобен и издржливи,едноставна операција и стабилни перформанси.Оваа тетоважа машина моторни е направена во Германија, со Голема Брзина(11000 R/Мин), Висок вртежен момент, Ниско ниво на бучава(Околу 45 децибели), долгорочната стабилност.Континуирана и стабилна напојување, изградена-во краток спој заштита; Двоен Режим на Префрлување,не да се повлече на дискот, за цело време, се ослободат вашите нозе.Тетоважа кертриџ игла е направен од 316 L хируршки од не ' рѓосувачки челик, со Висока цврстина, брзо боење.Подножјето на возилото е изработен од ABS пластика, кој е издржлив и многу чувствителни.Тетоважа пенкало е компатибилен со сите кертриџ игли; тетоважа игла касети/напојување опремени со ротациони машина.Пакет листа : 1 * тетоважа на машина со клип cord1 * тетоважа напојување со cable1 * тетоважа на ногата pedal30* мешани тетоважа кертриџ needle1 * тетоважа зафат tape100 * мешани тетоважа мастило cups LQ S3 Ротари тетоважа машина има стабилни перформанси,не се загрее по работа за долго време,и е многу тивок на работа, околу 45 decibels Tattoo кертриџ игла е во ред собранието и мазна акција,Компатибилен со сите ротари и пенкало тетоважа машини.Тоа се прави на 316 L хируршки од не ' рѓосувачки челик,со Висока цврстина, брзо боење.Тетоважа напојување има стабилни перформанси и не генерира топлина по работа за долго време.5 минути по тетоважа напојување ќе престане да работи, тој автоматски ќе спијам,да Ротирате да се разбудам на власт.

Кон својствата

Производи во категоријата