Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mummy Серпентина Тетоважа Машина рачно изработени 8 Заврши Серпентина за Лагер

Mummy Серпентина Тетоважа Машина рачно изработени 8 Заврши Серпентина за Лагер

DEN 1439.76
 

Производот е достапен
Достапност

СЕРПЕНТИНА ТЕТОВАЖА МАШИНА рачно изработени СЕРПЕНТИНА-рачно изработени Увезени Чист Бакар Серпентина Жица со Prescise Ликвидација,8 Заврши Калеми Поставите Лагер, 33 UF 50 V на Лагер Capacitor,Работи Долго Време и Без Било Топлина.ТЕТОВАЖА МАШИНА ПРОЛЕТ-Пролетта Дебелина : 0.5 mm, а Задните Пролет & 0.4 mm Пред Пролет,Високо еластична и Анти-Замор за Долго Време Работи.ТЕТОВАЖА ПИШТОЛ ЧИСТО СРЕБРО КОНТАКТ-Висока Цврстина ,Отпорност на Абење,Добра Спроводливост,Силен Шамар Сила,Низок Јаглерод Таложење.ТЕТОВАЖА ПИШТОЛИ КОСТИМ ЗА UNIVERAL НА ПАЗАРОТ-Standar Тетоважа Игли,од не ' Рѓосувачки Челик Тетоважа Костец и Совети,Алуминиум Тетоважа Костец,Месинг Тетоважа Костец,за Еднократна употреба Тетоважа Костец и Совети.Она што Ќе Добиете : Тетоважа, Машина , Најдобра Услуга на Клиентите и 30 Дена Гаранција за враќање на Парите за која Било Причина.Рачно Изработени Тетоважа Машина Пиштол .Тетоважа Mahchine Рамка Материјал : леано железо .Spercial за Лагер .8 Заврши Калеми за Лагер .Лагер Capacitor : 33 UF 50 V .Лагер Тетоважа Машина Започнете Напон : 4 V .Лагер Тетоважа Пиштол Работен Напон : 6-8 V .Брзина Арматура Бар .Пролет Контакт : Бакар .Палец Орев Завртка : бакар Она што Ќе Добиете за 1pc Серпентина Тетоважа Машина 2 парчиња Различна Големина на Клуч 5pcs О-Прстен 5pcs Rubber Бенд 5pcs Gromments Пријателски Услуги на Клиентите Услуги на Клиентите .3 месеци Гаранција за Квалитет на Прашања Поврзани.За 3 Месеци По Датумот на Купување,Ние се Грижиме за Сите Квалитет на Прашања Поврзани Со ЗАМЕНА ИЛИ ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата.

Кон својствата

Производи во категоријата