Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vruping Легура Ротари Тетоважа Машина, Силен Мотор Лагер Shader Боење Трајна Шминка Алатка(Злато)

Vruping Легура Ротари Тетоважа Машина, Силен Мотор Лагер Shader Боење Трајна Шминка Алатка(Злато)

DEN 357.36
 

Производот е достапен
Достапност

НИСКО ниво на БУЧАВА : елиминира гости'panic предизвикани од страна на машината глас, им даде на гости тивко тетоважа на животната средина.НИСКИ ВИБРАЦИИ : Вграден-во силна моќ моторни, постабилна и издржливи.Работа континуирано и без добивање на топла.НИСКА ТОПЛИНА : дисипација на Топлина и висока температура отпор, сигурен Перформанси.Вршење е добро во тетоважа лагер и shader.РОТАРИ ТЕТОВАЖА МАШИНА : 3 V стартување, 6 V-9 V нормална работа, зачестеност 25,000 ВРТЕЖИ/мин или 30000 ВРТЕЖИ/мин.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Оваа машина е направен од алуминиум,кои се полесни од традиционалните серпентина тетоважа машина.Со парична казна изработка на тетоважата машина дел од телото.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Тетоважа Машина Боја : Црна, Златна, Црвена, Сина(Изборен) Материјал : Алуминиум Пакет Тежина : Околу.176g Пакет Листа : 1 x Тетоважа Машина.

Кон својствата

Производи во категоријата