Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xnet Елита G1 Безжична Тетоважа Пенкало Батеријата 1950mAh - Coreless Моторни Тетоважа Кертриџ Машина Ротари Пенкало со 2pcs Дигитален LED Дисплеј Напојување Трајна Шминка Опре?

Xnet Елита G1 Безжична Тетоважа Пенкало Батеријата 1950mAh - Coreless Моторни Тетоважа Кертриџ Машина Ротари

DEN 5423.76
 

Производот е достапен
Достапност

Ефикасна касети промена и замена.Таму може да биде мала количина на гребнатини за време на производство, пакување и транспорт.Тоа го користи direct drive систем кој го прави машина повеќе моќни, ниски вибрации, ниска кожата, косата, брзо боење, без топла за долго време работи.Излез Фиксна Тековната:2 A Работен Напон : 3.Кога на власт е исклучен, времето ќе бидат избришани.0 mm удар cam, 1pc USB брзо полнење кабел за податоци, 1pc Кутија.Ве молиме обрнете внимание на промена на моќ во било кој момент и да спречи ненадеен прекин на електричната енергија загуба од влијаат на вашиот tattooing работа.Упатство за Употреба : . 5 V-12 V прилагодливи напон, може да поддржува долгорочно тетоважа работа, излез стабилен.Моќност : LED екранот ќе се покаже на останатите моќ, и целосна власт ќе се прикаже 4 дивизии.Брзо полнење преку појавување на брзо полнење USB кабел за податоци обично може да биде целосно наполнета во интервал од 1,5-2 часа.Напор за да се покријат и да ги заштитат.Јапонија Coreless Мотор.Дијаметарот на машината е 34mm.Само откине заштитна фолија по приемот на производот.Време на полнење : Околу 2 часа.На врвот на батеријата има видливи LCD дисплеј, кој јасно може да се покаже на работниот напон, работното време и останатите моќ.Флексибилен и лесен за секој стил Нежно и мазно трансфери мастило на кожата; Погоден за сите типови на кожа.Напонот може да се прилагоди преку копчето (+) и ( - ), односно со напон од 0,5 V на секоја притиснете.Работно Време : работното време, може да бидете точни да минути.Совети : Нашите производи се 100% сосема нов.0 mm игла мозочен удар.Простор алуминиум материјал 4.Должина : 148mm, едно пенкало тежина : 210g.Кратко притиснете го копчето за напон на вредноста копчиња, прилагодување интервал е ±0.LED Дисплеј Содржина : излезен напон спектар + батеријата употреба + работно време.

Кон својствата

Производи во категоријата