Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Серпентина Тетоважа Машина Пиштол, 10 Warps Професионални Калеми Жица Тетоважа Машина Пиштол Легура Жица Серпентина Shader Тетоважа Машина Тетоважа Материјали за Тетов?

Серпентина Тетоважа Машина Пиштол, 10 Warps Професионални Калеми Жица Тетоважа Машина Пиштол Легура Жица Серпентина

DEN 354.96
 

Производот е достапен
Достапност

◆ Стандардот 10 серпентина бакарна жица и 47uf capacitance вредност, машината работи stably.Овој професионален тетоважа митралез е многу погодна за тетоважа шејдерите и облоги. ◆ Пролетта е направен од високо-квалитет на композитен материјал со висока еластичност, погодни за долги часови на работа.Ниско ниво на бучава, давајќи им на гостите тивко тетоважа на животната средина. ◆ Чиста железната арматура прачки имаат одлични магнетни пропустливост.Стабилни перформанси, брзо топлина дисипација и висока температура отпор. ◆ Висок квалитет 2 парчиња искриват калеми се дизајнирани за тетоважа машини. ◆ Тетоважа Shader Машина е Погоден за почетници како и професионални tattooists.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Shader Machine Material : Железо, Alloy Color : Како на Сликата Shows Coil : 10 Wrap Starting Напон : 5 VWorking Напон : 7-9 VPackage Листа : 1 * Тетоважа Shader Machine Note : тетоважата машина серпентина моделот може да биде случаен.

Кон својствата

Производи во категоријата