Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тетоважа Пенкало Комплет - YTATTOO Пенкало Ротари Тетоважа Машина за Полнење Вклучуваат Тетоважа Машина Тетоважа Кертриџ Игла Напојување Подножјето на Возилото и Пов

Тетоважа Пенкало Комплет - YTATTOO Пенкало Ротари Тетоважа Машина за Полнење Вклучуваат Тетоважа Машина Тетоважа

DEN 1823.76
 

Производот е достапен
Достапност

YTATTOO тетоважа комплет вклучува 1pc тетоважа машина пенкало 1pc напојување 1pc подножјето на возилото 20pcs кертриџ игли 50pcs тетоважа мастило чаши 1pc тетоважа зафат покрие заврши.YTATTOO тетоважа машината е направена на просторот алуминиумска легура, материјалот е светлина и има текстура; тежина : 0.29 lb,дизајнирани според рака инженеринг, лесни за работа и не е лесно да се замор.Тетоважа пенкало машина моторот е направен на германски, имаат добри перформанси, работи супер мазна,фреквенција стабилност и помалку вибрации, ниско ниво на бучава и не се загрее по работа за долго време.Континуирана и стабилна напојување, изградена-во краток спој заштита; Двоен Режим на Префрлување, не да се повлече на дискот, за цело време, се ослободат вашите нозе.Тетоважа кертриџ игла е направен од 316 L хируршки од не ' рѓосувачки челик, со висока цврстина, брзо боење.Подножјето на возилото е изработен од ABS пластика, кој е издржлив и многу чувствителни.Пакет листа : 1 * тетоважа на машина со клип cord1 * тетоважа напојување со cable1 * тетоважа на ногата pedal20* мешани тетоважа кертриџ needle1 * тетоважа зафат tape50 * мешани тетоважа мастило cups YTATTOO Ротари тетоважа машина има стабилни перформанси,висок квалитет Германија motordoes на топлината по работа за долго време и е многу тивок на работа, околу 45 decibels Tattoo кертриџ игла е во ред собранието и мазна action Compatible со сите ротари и пенкало тетоважа machines It е направен од 316 L хируршки од не ' рѓосувачки челик,со Висока цврстина, брзо coloring Tattoo напојување има стабилни перформанси и не генерира топлина по работа за долго time5 минути по тетоважа напојување ќе престане да работи, тој автоматски ќе sleep Rotate да се разбудам на власт.

Кон својствата

Производи во категоријата