Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Тетоважа Машина Ексцентричен Тркала, ATOMUS 1pc Злато Месинг Ротари Тетоважа Машина Прилагодливи Имајќи Cam Тркала со Завртка Spanner Бронза Замена Лежишта Делови

Тетоважа Машина Ексцентричен Тркала, ATOMUS 1pc Злато Месинг Ротари Тетоважа Машина Прилагодливи Имајќи Cam

DEN 167.76
 

Производот е достапен
Достапност

★ На месинг тетоважа моторни камери може да се користи за лагер или shader, идеален за тетоважа машина за изградба или замена на дел. ★ Изработени од месинг материјал, издржлив додаток за ротари тетоважа машина, нудат задоволни услуга за тетоважа уметник. ★ Доаѓа со 1.5 mm spanner, ви помага да ја определите должината на пригоден начин. ★ Се вклопува многу ротари тетоважа машини на пазарот, ќе биде добар помошник за вашата тетоважа уметност. ★ Бренд Вовед : ATOMUS се фокусира на дизајн, производство и продажба на тетоважа производи, веѓа тетоважа производи, шминка алатки и производи за лична нега.Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакаат да купат на големо, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви даде убаво попуст.Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте не директно.

Кон својствата

Brand:
ATOMUS Material

Производи во категоријата