Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Poeticcity Бел Песок Плажа Сини и Океанот Небото Изгрејсонце Бел Облак од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода, Течење-Доказ Вакуум Топло Ладно Изолирани Патување Кригла, Дв

Poeticcity Бел Песок Плажа Сини и Океанот Небото Изгрејсонце Бел Облак од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода,

DEN 503.76
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик за здравствена безбедност и еко-пријателски.Капацитет : 10.8 x 2.8 инчи големина, 600ml / 20oz.Издржливи двоен ѕид вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик внатрешни работи и чува вашите пијалаци ладни или топли.Лесна за носење, течење доказ, не се истури, без пот.Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Оваа челик шишиња со вода доаѓа со течење доказ капак.Нашите нерѓосувачки челик термос шишиња е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.Без разлика дали сте во вашиот дом, работа или на долги скокање, пешачење , трчање или било какви други активности на отворено.Poeticcity Побрзо Превозот : Не толку долго како стандардно време на испорака емисии, со стандардни превозот, обично пакети пристигне во рок од 10-18 дена; со препорачана превозот, обично пакети пристигнат во 11 дена!.Poeticcity Побрзо Превозот Не е толку долго како стандардно време на испорака емисии, со стандардни превозот, обично пакети пристигне во рок од 10-18 дена; со препорачана превозот, обично пакети пристигнат во 11 дена!Вакуум Изолација : челик шише за вода држи пијалоци ледено-ладна за 24 часа, и топла до 12 часот со двоен ѕид и вакуум изолација.Оваа BPA-Free нерѓосувачки челик шише за вода нема да трансфер вкусови, нема да се пот и не рѓа.Chug и Слама Капак : Ова шише за вода доаѓа со 2 капаци; иновативен течење-доказ Chug капак и ново подобрување на слама капак кој е зголемена за подобар проток.Двете овозможи лесно една рака или рацете слободни пие. 1. Пакет за вашата шише во вашата торба без да се грижиш за spills или протекување.Тоа ќе биде добар придружник за време на движење. 2. Стави вашиот пренослив спортски шише за вода во вашиот автомобил, спортска торба, ранец или ручек торба кога одат надвор. 3. Направени од високо-одделение 18/8 од не ' рѓосувачки челик за да се гарантира вашиот термос е издржлив, BPA free, и дозата не го задржат вкусови од претходната пијалоци.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Poeticcity бренд е посветен да го користите премиум материјали да се направи на сите производи; Можете да пребарувате за темата што сакате во нашата продавница пред, како што се животни, цвеќиња, уметност, фестивали, итн.Измијте Грижа Совети не се мијат, делумно чистење, не сува чиста, не железо.Poeticcity Print Thermal трансфер на не-токсични мастила за печатење технологија ги прави безбедни производи и модели жив, убава, бледнеат-отпорни, долготрајни и носат-отпорни.

Кон својствата

Производи во категоријата