Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TWDYC Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia Termica (Боја : Бела)

TWDYC Стакло Лагер Изолација Тенџере Термос Шишиња Кампување Нордиските Јапонски Стил Термос Шишиња Голема Borraccia

DEN 5657.04
 

Производот е достапен
Достапност

Топлина зачувување и ладна презервација, 12 часа топлина зачувување и ладна презервација за стакло бакар-обложено лагер.Елегантен изглед, поубав изглед, погоден за канцеларија и дома.Една рака операција, може да се управува со една рака за да завршите со притискање на вода.Изолација ефект, почнувајќи температура : 95℃, амбиентална температура : 15-25℃.Ладно изолација ефект, почнувајќи температура : 4℃, амбиентална температура : 15-25℃.Топлина зачувување и ладна презервација, 12 часа топлина зачувување и ладна презервација за стакло бакар-обложено лагер.Елегантен изглед, поубав изглед, погоден за канцеларија и дома.Една рака операција, може да се управува со една рака за да завршите со притискање на вода.Изолација ефект, почнувајќи температура : 95℃, амбиентална температура : 15-25℃.Ладно изолација ефект, почнувајќи температура : 4℃, амбиентална температура : 15-25℃.Име на производ : Стакло лагер изолација pot Color класификација : Авокадо зелена, млечно бела, мистериозен black Size : 16cm*16cm*24.9 cm Capacity : 1 LMaterial : PP+стакло liner Pot тело : PP пластични + стакло liner Lid : PP пластични Запечатување прстен : Силикони Забелешки : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Производи во категоријата