Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oarencol Божиќ Шише за Вода Црно Бела снежен човек Венец од не ' Рѓосувачки Челик Snowfalke Снежните Птица Вакуум Изолирани со Слама Капак 20 Мл

Oarencol Божиќ Шише за Вода Црно Бела снежен човек Венец од не ' Рѓосувачки Челик Snowfalke Снежните Птица Вакуум

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен Ѕид.Чувајте пијалаци ладни до 24hrs или топла до 8hrs со нашите двојно вакуум запечатени ѕид.ОДДЕЛЕНИЕ 18/8 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Нашата термос шишиња со вода е направен од 18/8 Нерѓосувачки челик што е BPA free и нетоксичен.Ги нашите обновливи шише вода со вас да се задржи себе си хидрирани и уживајте во секоја голтка од пијалок.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ : 20 мл или 600 ml (10.8"h x 2.8"w дијаметар).Совршен за пешачење, кампување, јога, патување, возење на плажа, фитнес, училиште и така натаму.ДИЗАЈН : Ова челик шишиња со вода доаѓа со слама капак и течење доказ, лесна за носење рачка на врвни, лесно се користи во секоја прилика.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Со 20 мл капацитет, тоа е пренослив да се носат насекаде, одлична за секојдневна употреба.Имаме голем избор на најубаво дизајн преносни изолација првенство што се совршени за вашите најблиски да им помогне да останете хидрирани и здрави.Ова е совршен подарок за родендени, Божиќ, Мајки Ден, Татковци Ден, Годишнината.OARENCOL ШИШЕ за ВОДА : Дали сакате обновливи шише за вода за кампување BPA free и нетоксичен.ГОЛЕМИНА : 600ml/20oz; 10.8"h x 2.8"w дијаметар.ФУНКЦИЈА : Слама & монтажни шише капаче, количка за складирање, погодно за пиење, чиста и хигиенски исправна.Спортови на вода во шишиња е опремен со пропустливи вентил за да се обезбеди циркулацијата на воздух и да се олесни пиење.ДВОЈНА ИЗОЛАЦИЈА : ладни Пијалоци за 24 часа.Топло-10 часа над 45℃, 6 часа над 65℃.КОРИСТЕТЕ СОВЕТИ & ИСЧИСТИ : Со цел да се постигне најдобар ефект за одржување на чаша топло и ладно, тоа е препорачливо да додадете топла вода или мраз вода за загреете или пред-ладење.Тоа е подобро да додадете коцки мраз кога чување на ладно.Не машина за миење садови безбедно.Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да го исчистите.НАШАТА УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања, предлози, прашања или проблеми.Ве молиме да ни кажете, ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата