Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Двојна Доза Шише Директни Пиење Слама Купот На Цртан Филм Преносни Шише Корисна Шолја Кафе Беж Jsmhh (Боја : Розова)

304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Двојна Доза Шише Директни Пиење Слама Купот На Цртан Филм Преносни

DEN 1074.48
 

Производот е достапен
Достапност

【Ефективни топлина зачувување】-Овој мултифункционален купот е погоден за сите видови на топли и ладни пијалоци.Поради силните запечатување тоа може да се задржи топло подолго време. 【High-end производ】-Овој пренослив првенство е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со добра airtightness набитост и трајност на добро дизајнирани и нема вода истекување кога се става наопаку. 【Дизајн】-Ова капе-доказ првенство има двојно вода кабелско која може да се користи со слама или пиете директно.Капакот има вградено силикони во запечатување прстен кој може ефикасно да се печат и да се спречи истекување. 【Патување употреба】-метално шише е совршен придружник на вашето патување.Шишето е 100% течење-доказ и лесно да се пополни.Оваа чаша е опремен со безбедносни заклучување за да спречите случајно отворање. 【Совршен подарок идеја】-чаша вода може да даде секој корисник огромно изненадување.Нашите термос колби се особено модерни и тие се идеални другари без разлика дали патувате дома, во канцеларија или на отворено. "добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга."Симпатична Студент Чаша Сок Пиење Чаша Корисна Првенство Патување Куп - Тоа е едноставен и практичен и најдобриот роденден на Божиќ подарок за пријатели, семејство, деца, синови и ќерки.-Купот е погуста и има анти-пад и анти-судир функции кои можат ефикасно да се спречи шише од тоа да биде оштетена.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Beige Size : 13*6.5 см/5.12*2.56 Капацитет : 350ml PACKAGE : 1* Bottle We инсистира на обезбедување на клиенти со висок квалитет загарантирана вода чаши итн.Ако сакате да знаете во врска со и за цел повеќе на нашите производи само кликнете во нашата продавница за да пребарувате повеќе производи.Ви благодарам за вашата доверба и избор во продавницата ако имате било какви прашања можете да пратите e-mail на нас ние ќе ви одговори во рок од 24 часа ви посакувам среќен живот."прашај : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!".

Кон својствата

Material:
Stainless Steel
Color:
Beige
Size:
13*6.5cm/5.12*2.56
Capacity:
350ml
PACKAGE:
1* Bottle :
We insist on providing customers on with high-quality guaranteed water cups etc. :
If you want to know about and order more of our products just click into our store to browse more products. :
Thank you for your trust and choice in the store if you have any questions you can send an email to us we will reply you within 24 hours I wish you a happy life. :
prompt:
1. The actual project color may be slightly different due to lighting effects/environment, display brightness setting, etc. :
2. Regarding the size, please allow a difference of 1-2 cm due to manual measurement, thank you! :
I hope to provide you with a better service. If you have any questions, please feel free to contact us, please search for ‘jsmhh’ for related products! :

Производи во категоријата