Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oarencol Божиќ Снегулка Шише за Вода Нордиските Плетени Снежните Plaid Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани со Слама Капак 20 Мл

Oarencol Божиќ Снегулка Шише за Вода Нордиските Плетени Снежните Plaid Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани со

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен Ѕид.Чувајте пијалаци ладни до 24hrs или топла до 8hrs со нашите двојно вакуум запечатени ѕид.ОДДЕЛЕНИЕ 18/8 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Нашата термос шишиња со вода е направен од 18/8 Нерѓосувачки челик што е BPA free и нетоксичен.Ги нашите обновливи шише вода со вас да се задржи себе си хидрирани и уживајте во секоја голтка од пијалок.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ : 20 мл или 600 ml (10.8"h x 2.8"w дијаметар).Совршен за пешачење, кампување, јога, патување, возење на плажа, фитнес, училиште и така натаму.ДИЗАЈН : Ова челик шишиња со вода доаѓа со слама капак и течење доказ, лесна за носење рачка на врвни, лесно се користи во секоја прилика.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Со 20 мл капацитет, тоа е пренослив да се носат насекаде, одлична за секојдневна употреба.Имаме голем избор на најубаво дизајн преносни изолација првенство што се совршени за вашите најблиски да им помогне да останете хидрирани и здрави.Ова е совршен подарок за родендени, Божиќ, Мајки Ден, Татковци Ден, Годишнината.OARENCOL ШИШЕ за ВОДА : Дали сакате обновливи шише за вода за кампување BPA free и нетоксичен.ГОЛЕМИНА : 600ml/20oz; 10.8"h x 2.8"w дијаметар.ФУНКЦИЈА : Слама & монтажни шише капаче, количка за складирање, погодно за пиење, чиста и хигиенски исправна.Спортови на вода во шишиња е опремен со пропустливи вентил за да се обезбеди циркулацијата на воздух и да се олесни пиење.ДВОЈНА ИЗОЛАЦИЈА : ладни Пијалоци за 24 часа.Топло-10 часа над 45℃, 6 часа над 65℃.КОРИСТЕТЕ СОВЕТИ & ИСЧИСТИ : Со цел да се постигне најдобар ефект за одржување на чаша топло и ладно, тоа е препорачливо да додадете топла вода или мраз вода за загреете или пред-ладење.Тоа е подобро да додадете коцки мраз кога чување на ладно.Не машина за миење садови безбедно.Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да го исчистите.НАШАТА УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања, предлози, прашања или проблеми.Ве молиме да ни кажете, ние ќе ви одговори што во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата