Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Oarencol Божиќ Одмор Шише за Вода Злато Снегулка Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани со Слама Капак 20 Мл

Oarencol Божиќ Одмор Шише за Вода Злато Снегулка Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани со Слама Капак 20

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен Ѕид.Чувајте пијалаци ладни до 24hrs или топла до 8hrs со нашите двојно вакуум запечатени ѕид.ОДДЕЛЕНИЕ 18/8 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Нашата термос шишиња со вода е направен од 18/8 Нерѓосувачки челик што е BPA free и нетоксичен.Ги нашите обновливи шише вода со вас да се задржи себе си хидрирани и уживајте во секоја голтка од пијалок.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ : 20 мл или 600 ml (10.8"h x 2.8"w дијаметар).Совршен за пешачење, кампување, јога, патување, возење на плажа, фитнес, училиште и така натаму.ДИЗАЈН : Ова челик шишиња со вода доаѓа со слама капак и течење доказ, лесна за носење рачка на врвни, лесно се користи во секоја прилика.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Со 20 мл капацитет, тоа е пренослив да се носат насекаде, одлична за секојдневна употреба.Имаме голем избор на најубаво дизајн преносни изолација првенство што се совршени за вашите најблиски да им помогне да останете хидрирани и здрави.Ова е совршен подарок за родендени, Божиќ, Мајки Ден, Татковци Ден, Годишнината.

Кон својствата

Производи во категоријата